همکاری در فروش آموزش / کسب درآمد از فروش دوره ها (پکیج های) آموزشی

همکاری در فروش آموزش

کسب درآمد از فروش دوره ها (پکیج های) آموزشی

سلام عزیزان وقت بخیر پلتفرم آموزشی تفریحی ادیب فاضل یک فرصت بی نظیر کارآفرینی دیجیتال و کسب درآمد رو در اخیتار کاربرها قرار داده تا با فروش دوره های ما 50 درصد (بله درست دیدید 50 درصد پورسانت) به شما بده و این در میان سایت های رقیب رقم بسیار بسیار بالایی است.

به طور مثال فرض کنید قیمت یک دوره قدرتمند و با کیفیت آموزشی 3 میلیون تومان باشد شما با فروش این دوره 1.5 میلیون تومان کسب سود می کنید بدون آنکه زحمت تولید محصولات آموزشی را به خود داده باشید.

برای همکاری با ما قسمت کسب درآمد از صفحه ی اول پلتفرم رو ببینید. در اونجا توضیحات مبسوطی رو ارائه خواهیم داد.

این روزها آموزش آنلاین بسیار فراگیر شده است. یعنی تعداد افرادی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند نسبت به 5 سال پیش اصلا قابل قیاس نیست. با این وجود به دلیل سخت بودن شرایط تولیدات آمورشی، وبسایت ها ترجیح می دهند از سیستم های همکاری در فروش برای کسب درآمد استفاده کنند.

ما برای محصولات دیجیتالمان یک سیستم همکاری در فروش با پورسانت بسیار بالا تهیه کرده ایم که کار را برای مخاطب ها (سایت ها) آسان می کند چرا که به جای درگیر شدن در فرایند تولید محصولات دیجیتال سعی می کنند تنها روی تولید محتوای با کیفیت تمرکز کنند .

محصولات ما نسبت به نمونه های رقیب کیفیت بالاتری دارد. چرا که تا مطمئن نشده باشیم کسی در زمینه ای خاص دارای سواد و دانش است از او برای تولید دوره آموزشی استفاده نمی کنیم. به عبارت دیگر صلاحیت علمی و عملی شخص مورد نظر باید برای ما اثبات شده باشد.

این صلاحیت های علمی هم از طریق یک مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرند. تا عیار علمی مدرس (معلم) مربوطه سنجیده شود.

در هر صورت شما با فعالیت در پروژه همکاری در فروش دوره های آموزشی شانش زیادی برای درآمد بالا خواهید داشت. پیروز باشید

کاربر گرامی اگه دوست داری به کمک پاتیف زندگیتو متحول کنی به نوتیفیکیشن های پلتفرم اجازه بده نه دوست ندارم بله دوست دارم