دانلود سریال آتش و باد

دانلود سریال آتش و باد

دانلود سریال آتش و باد

دانلود سریال آتش و باد با کیفیت بالا// این سریال یک تراژدی تاریخی است. این سریال را با کیفیت بالا از سایت ما دانلود نمایید

سلام دوستان. کدام یک از شما مجموعه های تاریخی را دوست دارید. چقدر با تاریخ و هویت این مملکت پیوند برقرار کرده اید. آیا از کتاب های تاریخی آن روایت هایی که فکر میکنید صحیح هستند را به یاد دارید و آیا میتوانید این روایت ها را برای افراد دیگری نیز بازگو کنید؟ قبل از اینکه بخواهم لینک دانلود سریال آتش و باد را بر روی سایت قرار دهم. شما را به پاسخ پرسشی دعوت میکنم و آن این است. دانشتن رویدادهای تاریخی تا چه اندازه میتواند به درک بهتر شما از آینده کمک کند؟

سوالات زیادی را در همان پاراگراف قبل پرسیدم و امیدوارم حتی اگر کامنت نمیگذارید برای خودتان توضیح دهید که براستی برای آینده چگونه می توانیم از تاریخ درس بگیریم. نقش عشق ، شور و حرارت در جنگ ها چه بوده است.

سریالی که با آن روبرو هستیم. مخاطب را با خود مشغول میکند و من فکر میکنم که احتمالا در چند فصل هم ساخته شود چرا؟ چون آتش و باد را که پیش از این جشن سربرون نام داشت برای 5 و یا 6 فصل در نظر گرفته اند  و اگر مخاطب فصل اول را به خوبی پیگیری کند ساخت اپیزود های بیشتر دور از دسترس نیست.

حال و هوای این سریال هم بر میگردد به ایام مشروطه…اتفاقات دوران مشروطه احتمالا برای بسیاری از ایرانی ها جذاب باشد و احتمالا ایرانی های بسیاری هستند که برای دانستن در مورد وقایع آن لحظه شماری میکنند.

البته به نظر می رسد که مجموعه پیش رو به صورت مستقیم به وقایع اشاره نمی کند و بیشتر تمرکزش حداقل در فصل ابتدایی مروبط به خشم ناشی از عشق است. خشمی که آتش معرکه را میان دو طایفه شعله ور می سازد.

در هر صورت داشتان هر چیزی هم که باشد. باشد!!! ما لینک های دانلود سریال آتش و باد را برای شما درج میکنیم لذت ببرید

لینک دانلود قسمت 1

لینک دانلود قسمت 2

لینک دانلود قسمت 3

لینک دانلود قسمت 5

لینک دانلود قسمت 6

لینک دانلود قسمت 7

لینک دانلود قسمت 8

لینک دانلود قسمت 9

لینک دانلود قسمت 10

3.8/5 - (5 امتیاز)

ادیب

270 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !
پلتفرم آموزشی ادیب فاضل دوست عزیز! بنا داریم شما رو سوپرایز کنیم. حتما به اعلان ها اجازه بدین تا با خبرتون کنیم
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها